Obchodní centrum Frýda přivítá za necelý týden první zákazníky

 
Datum akce: - Začátek: 11:00

Ve čtvrtek 13. listopadu v 11. hodin se nové obchodní centrum ve Frýdku –Místku otevře veřejnosti. Pro návštěvníky je až do neděle 16. listopadu připravený pestrý program s řadou speciálních akcí u jednotlivých prodejců. Na ploše téměř 14 800 m² bude k dispozici zákazníkům více než šedesát obchodů, supermarket, 5D kino i restaurace, kavárna a provozovny rychlého občerstvení.

Čtvrtek 13. listopadu se stane dnem, kdy FRÝDA přivítá své úplně první návštěvníky a na který naváže čtyřdenní program oslav otevření obchodního centra. Od čtvrtku až do neděle bude v jeho prostorách připravený pro zákazníky celodenní pestrý program s řadou zajímavých akcí, dárků a možností výhodných nákupů u jednotlivých prodejců.

Čtyřdenní program v hlavní pasáži vyzdobené vánočními dekoracemi bude předzvěstí blížícího se adventu. Děti se mohou těšit na soutěže v duchu zimních radovánek, kreslení na obličej, tvoření vánočních dekorací v kreativních dílnách a další aktivity. Pro ně i ostatní návštěvníky bude také k dispozici portrétistka nebo speciální fotokoutek, ve kterém si užijí spoustu zábavy a odnesou si odtud vtipné fotografie.

Na pódiu se během všech dnů slavnostního openingu vystřídají i místní zájmová sdružení a soubory s řadou kulturních a pohybových vystoupení. „Se svým programem se zde představí Funky Beat a Activ, sbor a cimbálovka Základní umělecké školy ve Frýdku – Místku, taneční soubor Ostravička nebo třeba družstvo jedenáctinásobných mistryň republiky v moderní gymnastice z 11. ZŠ ve Frýdku – Místku,“ uvádí ředitelka centra Petra Bujnošková a dodává: „Prostor a odměnu, ale dostane každý, kdo v něčem vyniká a bude mít zájem představit své schopnosti a um během Talentmánie našeho obchodního centra.“

V obchodní galerii otevřeného centra naleznou zákazníci kromě řady módních značek, které dosud ve městě nebyly, také možnosti pro trávení volného času, zázemí pro rodiny s dětmi. FRÝDA bude pro zákazníky otevřena každý den, mimo 1. a 2. vánoční svátek a Nový rok. Standardní otevírací doba nákupní galerie bude od 9.00 do 20.00 hodin. Některé z provozoven však mají s ohledem na povahu nabízených služeb otevírací hodiny prodlouženy. Jedná se zejména o supermarketBilla , který bude otevřený již od 7:00 hod.

Výstavba obchodního centra začala na podzim roku 2013. Na prodejní ploše téměř 15 000 m² vzniklo na jednom místě 69 obchodních jednotek, díky nimž se stane FRÝDA největším obchodním centrem ve Frýdku - Místku. Investice v celkové výši 700 mil. Kč zahrnují i revitalizaci okolí centra a břehu řeky Ostravice. Součástí obchodního komplexu je i velkokapacitní parkoviště pro 600 vozů. Otevřením centra vznikne přes 200 nových pracovních míst.

Více informací o obchodním centru na www.ocfryda.cz

Autor článku: ElisKacerkova
 Obchodní centrum Frýda přivítá za necelý týden první zákazníky, fotografie 1
Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Frýdek-Místek
Místo: OC Frýda
Kontakt:
Pořadatel: OC Frýda
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Maroko, Marrákeš
17. 10. - 31. 10.
27.876 Kč - 17 %
Bulharsko, Pomorie
25. 9. - 2. 10.
10.590 Kč - 8 %
Rakousko, Kaprun / Zell am See
14. 10. - 27. 10.
20.409 Kč - 8 %
Řecko, Rhodos
30. 9. - 7. 10.
14.226 Kč - 19 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy