Pop-up shop TERIBEAR v Centru Chodov

 
Datum akce: -

Vybrat originální vánoční dárky a pomoci dobré věci mohou všichni v Centru Chodov, kde vyrostl pop-up shop TERIBEAR Nadace Terezy Maxové dětem. Jeho široký sortiment, ze kterého mohou zákazníci vybírat v prvním patře centra (naproti prodejně Lindex) do 23. prosince 2014, zahrnuje řadu designových produktů s logem oblíbeného červeného medvídka Teribeara, symbolu úspěšného charitativního projektu Nadace Terezy Maxové: obaly na iPhone, povlečení pro děti i dospělé, zápisníky, diáře či plánovací kalendáře, hru pro děti, plyšáky, polštářky, hrnky, magnetické záložky do knih, klíčenky či mentolové bonbóny.

TERIBEAR pomáhá dětem vyrůstajícím v náhradní rodinné, zejména pěstounské péči, ale také těm, kterým hrozí odebrání z rodiny do dětského domova. Projekt reaguje nejen na aktuální situaci, ale i fakt, že Česká republika se v evropských srovnáních opakovaně umisťuje na prvním místě v počtu dětí vyrůstajících mimo rodinu (na počet obyvatel). V daném ohledu za ČR zaostává dokonce i Bulharsko, Ukrajina či Rumunsko. Hlavním cílem projektu TERIBEAR se proto stalo snížení počtu dětí vyrůstajících v ústavní výchově a jejich návrat domů.

 

Autor článku: amic
 Pop-up shop TERIBEAR v Centru Chodov, fotografie 1
Kraj: Hlavní město Praha
Město: Praha 4
Místo: Centrum Chodov
Kontakt:
Pořadatel: Centrum Chodov
Tel.: 272173677
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Kanárské ostrovy, Tenerife
12. 3. - 19. 3.
19.200 Kč - 26 %
Martinik
24. 2. - 3. 3.
15.020 Kč - 42 %
Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
2. 3. - 10. 3.
24.490 Kč - 36 %
Madeira
3. 3. - 14. 3.
33.288 Kč - 8 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy