Pop-up shop TERIBEAR v Centru Chodov

 
Datum akce: -

Vybrat originální vánoční dárky a pomoci dobré věci mohou všichni v Centru Chodov, kde vyrostl pop-up shop TERIBEAR Nadace Terezy Maxové dětem. Jeho široký sortiment, ze kterého mohou zákazníci vybírat v prvním patře centra (naproti prodejně Lindex) do 23. prosince 2014, zahrnuje řadu designových produktů s logem oblíbeného červeného medvídka Teribeara, symbolu úspěšného charitativního projektu Nadace Terezy Maxové: obaly na iPhone, povlečení pro děti i dospělé, zápisníky, diáře či plánovací kalendáře, hru pro děti, plyšáky, polštářky, hrnky, magnetické záložky do knih, klíčenky či mentolové bonbóny.

TERIBEAR pomáhá dětem vyrůstajícím v náhradní rodinné, zejména pěstounské péči, ale také těm, kterým hrozí odebrání z rodiny do dětského domova. Projekt reaguje nejen na aktuální situaci, ale i fakt, že Česká republika se v evropských srovnáních opakovaně umisťuje na prvním místě v počtu dětí vyrůstajících mimo rodinu (na počet obyvatel). V daném ohledu za ČR zaostává dokonce i Bulharsko, Ukrajina či Rumunsko. Hlavním cílem projektu TERIBEAR se proto stalo snížení počtu dětí vyrůstajících v ústavní výchově a jejich návrat domů.

 

Autor článku: amic
 Pop-up shop TERIBEAR v Centru Chodov, fotografie 1
Kraj: Hlavní město Praha
Město: Praha 4
Místo: Centrum Chodov
Kontakt:
Pořadatel: Centrum Chodov
Tel.: 272173677
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Maroko, Marrákeš
19. 9. - 24. 9.
33.543 Kč - 34 %
Turecko, Kemer
19. 9. - 26. 9.
12.890 Kč - 49 %
Španělsko, Mallorca
20. 9. - 27. 9.
17.931 Kč - 8 %
Černá Hora
22. 9. - 29. 9.
6.490 Kč - 28 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy