19. Festival fantazie

 
Datum akce: -

Největší festival pop-kultury v ČR nabídne zahraniční herce, kostýmy z filmů a seriálů, velké herny, nejvíc pořadů na světě...

V pěti budovách a venkovním prostoru se odehraje světově unikátní program pro příznivce nejen sci-fi, fantasy a hororu v hrách, filmech, seriálech, anime, comicsech, knihách a na internetu. 19. Festival fantazie přináší desítky filmů, 1500 pořadů, velké videoherny a hernu stolních her i slavné zahraniční hosty.

Program je určený nejen fanouškům fantastiky. První víkend festivalu proběhne Geek Roadshow – CraFFtcon pro mladé příznivce Minecraftu, technologických vychytávek a natáčení videí pro YouTube. Dále MatFFyz Expo, zábavný program Matematicko-fyzikální fakulty a Filosofické fakulty Univerzity Karlovy, popularizující matematiku, fyziku, informatiku a další obory. Na začátku festivalu také nabídneme koncert jazzové kapely The Cupcake Collective, pořady o vojenské historii a výzbroji i program věnovaný seriálu My Little Pony.

V průběhu Festivalu se mohou účastníci těšit na program o fenomenálním Sherlocku Holmesovi, Woody Allenovi, rodince Simpsonových, na řadu přednášek o historii či vědě a technologiích, na pořady o japonské kultuře, na diskotéky a taneční workshopy vedené profesionály, na turnaje společenských her a na další nefantastický zábavný program pro širokou veřejnost.

Fantastický program Festivalu fantazie zahrnuje na dvacet dalších programových linií, věnujících se sci-fi, fantasy a hororu. Oblíbené seriály a filmy jako Stargate, Star Trek, Star Wars, Doctor Who mají své početné fanouškovské skupiny. Stejně tak Pán prstenů+Hobit, Hra o trůny a Harry Potter. A mnohé další. Novinkou je RPG (Role Playing Game) program, šestidenní program LegendConu věnovaný fenoménu League of Legends, vrací se program věnovaný seriálu Supernatural.

Velké herny (přes 60 konzolí, 50 počítačů a 70 stolů pro stolní hry) nabídnou volné hraní, výuku her, představení novinek i turnaje o hodnotné ceny. A všechny typy her - od videoher přes hudební, taneční, deskové, karetní, hry miniatur, až po hry na hrdiny. Nechybí ani přednáškový program o videohrách včetně besed s osobnostmi herní scény.

Festival fantazie uvítá zahraniční hosty. Pozvání přijali herec Gary Jones ze seriálů Stargate SG-1 a Stargate Atlantis, herečka Hattie Hayridge, známá jako Holly z Červeného trpaslíka. Jednáme ještě s několika dalšími hosty.

Otevřeno od 27.6.2014 od 16:00 do 6.7.2014 do 16:00

250 Kč/den, děti do 8 let zdarma, 8-12 let poloviční vstupné

Autor článku: admin
19. Festival fantazie, fotografie 1
Kraj: Vysočina
Město: Chotěboř
Místo: Tyršova, Chotěboř
Kontakt:
Tel.: 725826969
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Řecko, Kos
14. 7. - 28. 7.
29.650 Kč - 17 %
Egypt, Sharm El Sheikh
28. 6. - 5. 7.
16.290 Kč - 8 %
Slovinsko, Slovinské lázně
2. 7. - 7. 7.
7.690 Kč - 28 %
Albánie, Dürres
2. 7. - 9. 7.
8.990 Kč - 51 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy