3. ročník festivalu ledových soch - Zimní olympiáda v Harfě

 
Datum akce: -
3. ročník festivalu ledových soch - Zimní olympiáda v Harfě
 
Užijte si ledové Zimní olympijské hry v Galerii Harfa!!! 3. ročník Festivalu ledových soch 8. – 9. února 2014 Za několik málo týdnů začnou v ruské Sochi XXII. Zimní olympijské hry. 
V sobotu a neděli 8. a 9. února se zde uskuteční v pořadí již 3. Festival ledových soch, tentokrát s tématem „Zimní olympijské hry“. Nahlédněte do ledového království a na vlastní oči se přesvědčte o tom, jak se chladné kvádry pod rukama sochařů přeměňují v umělecká díla. Program je vhodný pro celou rodinu a oba dny začíná od 14 hodin!
Festival ledových soch je největší akcí svého druhu pořádanou v České republice a na střeše nákupního centra Galerie Harfa se letos uskuteční už potřetí. Tématem prvního ročníku byly portréty předních českých a zahraničních politiků, v roce 2013 si potom návštěvníci mohli prohlédnout zvířata v polární zoo. Protože rok 2014 je rokem olympijským, téma 3. ročníku bylo nasnadě. Těšit se tedy můžete na sochy s tématikou Zimních olympijských her. Možná se zde setkáte s podobiznou české rychlobruslařky Martiny Sáblíkové, úspěšných českých biatlonistů nebo známé lyžařky Šárky Strachové (dříve Záhrobské). Fantazii se meze nekladou a je jen na umělcích, jak si s tématem poradí.
 Připraven je i doprovodný program ve formě drobných soutěží pro děti. Návštěvníci se mohou zapojit do hlasování o nejkrásnější sochu, jejíž vítěz bude vyhlášen v neděli odpoledne. Kromě výstavy ledových soch v podobě sportovců, se můžete na chvíli stát sportovcem i Vy a to na bezplatném ledovém kluzišti PRE ARENA, kde Vám i zapůjčí brusle. Spojte víkendové nákupy se zábavou 
a určitě nebudete litovat! Po ukončení festivalu zůstanou sochy vystavené na střeše nákupního centra, dokud se o jejich ledovou krásu nepostará jarní obleva.
Autor článku: kardy
3. ročník festivalu ledových soch - Zimní olympiáda v Harfě, fotografie 1
Kraj: Hlavní město Praha
Město: Praha 9, 190 93
Místo: Galerie Harfa Českomoravská 2412/15a
Kontakt:
Tel.: +420 266 055 601
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Španělsko, Costa Del Sol
22. 2. - 8. 3.
12.464 Kč - 6 %
Francie, La Plagne (Paradiski)
9. 3. - 16. 3.
17.520 Kč - 34 %
Egypt, Hurghada
28. 2. - 7. 3.
16.203 Kč - 13 %
Spojené arabské emiráty, Dubai
17. 2. - 24. 2.
22.700 Kč - 20 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy