3. ročník festivalu ledových soch - Zimní olympiáda v Harfě

 
Datum akce: -
3. ročník festivalu ledových soch - Zimní olympiáda v Harfě
 
Užijte si ledové Zimní olympijské hry v Galerii Harfa!!! 3. ročník Festivalu ledových soch 8. – 9. února 2014 Za několik málo týdnů začnou v ruské Sochi XXII. Zimní olympijské hry. 
V sobotu a neděli 8. a 9. února se zde uskuteční v pořadí již 3. Festival ledových soch, tentokrát s tématem „Zimní olympijské hry“. Nahlédněte do ledového království a na vlastní oči se přesvědčte o tom, jak se chladné kvádry pod rukama sochařů přeměňují v umělecká díla. Program je vhodný pro celou rodinu a oba dny začíná od 14 hodin!
Festival ledových soch je největší akcí svého druhu pořádanou v České republice a na střeše nákupního centra Galerie Harfa se letos uskuteční už potřetí. Tématem prvního ročníku byly portréty předních českých a zahraničních politiků, v roce 2013 si potom návštěvníci mohli prohlédnout zvířata v polární zoo. Protože rok 2014 je rokem olympijským, téma 3. ročníku bylo nasnadě. Těšit se tedy můžete na sochy s tématikou Zimních olympijských her. Možná se zde setkáte s podobiznou české rychlobruslařky Martiny Sáblíkové, úspěšných českých biatlonistů nebo známé lyžařky Šárky Strachové (dříve Záhrobské). Fantazii se meze nekladou a je jen na umělcích, jak si s tématem poradí.
 Připraven je i doprovodný program ve formě drobných soutěží pro děti. Návštěvníci se mohou zapojit do hlasování o nejkrásnější sochu, jejíž vítěz bude vyhlášen v neděli odpoledne. Kromě výstavy ledových soch v podobě sportovců, se můžete na chvíli stát sportovcem i Vy a to na bezplatném ledovém kluzišti PRE ARENA, kde Vám i zapůjčí brusle. Spojte víkendové nákupy se zábavou 
a určitě nebudete litovat! Po ukončení festivalu zůstanou sochy vystavené na střeše nákupního centra, dokud se o jejich ledovou krásu nepostará jarní obleva.
Autor článku: kardy
3. ročník festivalu ledových soch - Zimní olympiáda v Harfě, fotografie 1
Kraj: Hlavní město Praha
Město: Praha 9, 190 93
Místo: Galerie Harfa Českomoravská 2412/15a
Kontakt:
Tel.: +420 266 055 601
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Španělsko, Mallorca
20. 9. - 27. 9.
17.931 Kč - 8 %
Bulharsko, Nesebar
26. 9. - 6. 10.
8.430 Kč - 17 %
Senegal
21. 9. - 29. 9.
27.649 Kč - 12 %
Řecko, Rhodos
6. 10. - 13. 10.
13.687 Kč - 26 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy