ATELIÉR DESIGN SKLA PŘEDSTAVÍ PRÁCE STUDENTŮ I ABSOLVENTŮ V GALERII SÝPKA VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ.

 
Datum akce: - Začátek: 17:00

Galerie Sýpka ve spolupráci s Fakultou multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně prezentuje tvorbu ateliéru Design skla. Vystavená díla studentů reagují na současné trendy ve vizuálním umění a akcentují společenská a kulturní specifika. V Galerii Sýpka jsou k vidění drobné řemeslně zpracované skleněné objekty a volné instalace vytvořené během posledních dvou let. Výstava nesoucí název „Jiný pohled“, se snaží reprezentovat nejen práce současných studentů, ale i jeho absolventů. Tím utváří komplexní pohled na problematiku ateliérového sklářství od jeho počátku po profesionální zaměření. Výběr prací je přizpůsoben prostoru galerie a cílem této výstavy je prezentace bohatě strukturovaného organismu, jakým je prostředí ateliéru Design skla. Jeho studenti a absolventi reflektují nejrůznější témata, kterými se snaží posouvat sklářskou tvorbu za hranice běžného vnímání.

Vernisáž výstavy pod kurátorským vedením Leszka Wojaczka proběhne 11. února 2015 v 18.00 hodin. O úvodní slovo se postará Martin Fišr a na vernisáži vystoupí Adam Turzo. Výstava potrvá až do 22. března 2015.

Autor článku: cervenkova
ATELIÉR DESIGN SKLA PŘEDSTAVÍ PRÁCE STUDENTŮ I ABSOLVENTŮ V GALERII SÝPKA VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ., fotografie 1
Kraj: Zlínský kraj
Město: Valašské Meziříčí
Místo: Galerie Sýpka
Kontakt:
Pořadatel: Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí
Tel.: 775109206
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Egypt, Hurghada
31. 7. - 7. 8.
15.390 Kč - 26 %
Albánie
19. 7. - 30. 7.
17.433 Kč - 42 %
Turecko, Belek
7. 8. - 18. 8.
28.589 Kč - 16 %
Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal
20. 7. - 1. 8.
30.990 Kč - 28 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy