BS Vinařské potřeby se na tři dny otevřou veřejnosti

 
Datum akce: -

Ve dnech 3. – 5. června se areál firmy BS Vinařské potřeby ve Velkých Bílovicích otevře nejen vinařům, ale také široké veřejnosti. Návštěvníci se v době od 11.00 do 17.00 hodin mohou seznámit se službami, které firma nabízí, prohlédnout si aktuální technologické novinky a produkty pro vinaře nebo se třeba obrátit na odborníky se svými dotazy. Připravený je i bohatý doprovodný program a občerstvení pro celou rodinu i nejmenší návštěvníky.

 

V areálu firmy budou k vidění ukázky nových technologií, produktů a postupů, s nimiž se běžně vinaři nemohou setkat,“ uvádí Robert Vyhoda, výkonný ředitel společnosti BS Vinařské potřeby, a dodává „návštěvníci mají také příležitost nechat si u nás zdarma otestovat filtrační svíčky nebo využít speciální slevu v naší podnikové prodejně.“ Během Dnů otevřených dveří bude možné navštívit i prostory moderní laboratoře a nahlédnout pod ruce pracovníkům, kteří provádějí rozbory a analýzy vína. Představí se zde i činnost nového servisního střediska, které je od května k dispozici zákazníkům.

 

Kromě odborného programu pro vinaře, si ale na své přijde i laická veřejnost. V rámci doprovodného programu mohou dámy využít estetické poradny, děti si zase mohou užít projížďky na koních. Proběhne zde také ochutnávka tradičních i netradičních vinařských produktů z regionu (olejů, vinného želé, ovocných pomazánek, moštů a dalších). Připraveno bude i bohaté občerstvení pro všechny návštěvníky v podobě grilovaného masa, čepovaného piva a perlivého vína od velkobílovických vinařů nebo nealkoholického vína.


 

O firmě BS Vinařské potřeby

Společnost vznikla v roce 1995 spojením dvou menších obchodních firem s vinařskými potřebami. Dnes patří k předním dodavatelům na českém trhu v oblasti potřeb pro vinaře, vinohradníky a sommeliery. Poskytuje enologicko-technologické poradenství, profesionální servis, rozbory a analýzy v akreditované laboratoři a řadu dalších odborných služeb v segmentu vinařství a vinohradnictví. Firma BS vinařské potřeby má čtyři prodejny v České republice a zastoupení ve slovenském Pezinku. Zaměstnává 39 pracovníků. 

Autor článku: ElisKacerkova
BS Vinařské potřeby se na tři dny otevřou veřejnosti, fotografie 1
Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Velké Bílovice
Místo: areál BS Vinařské potřeby, Velké Bílovice
Kontakt:
Pořadatel: BS Vinařské potřeby
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Dominikánská republika, Punta Cana
24. 2. - 8. 3.
29.900 Kč - 39 %
Francie, Francouzské Alpy
18. 3. - 21. 3.
11.002 Kč - 6 %
Kanárské ostrovy, Tenerife
12. 3. - 19. 3.
19.200 Kč - 26 %
Srí Lanka, Waduwa
28. 2. - 10. 3.
22.500 Kč - 15 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy