Čarodějnice věští na zámku Potštejn

 
Datum akce: -

Zveme Vás na ojedinělé hrané a tematicky laděné prohlídky zámku Potštejn. O víkendu 3. a 4. května se zámek převlékne do kouzelného hávu a ožije čarodějnickými prohlídkami. Zámecké interiéry se přemění na čarodějnické chýše, do kterých se sletí kouzelníci a čarodějky ze všech koutů světa. Čeká Vás 13 herců, poučný příběh, atraktivní zpracování. Jediné svého druhu v celé ČR.

Čarodějnice věští na zámku Potštejn
Hrané kostýmované prohlídky na zámku v Potštejně se během posledních několika let staly nedílnou součástí zámeckého programu. Po oblíbených hraných prohlídkách pro děti i tajemných nočních prohlídkách pro dospělé si pro vás zámek Potštejn tentokrát připravil, u příležitosti oslav filipojakubské noci a pálení čarodějnic, prohlídky s tematikou čarodějnictví.

O víkendu 3. a 4. května se celý zámek převlékne do čarodějnického hávu a stane se rejdištěm čarodějnic a kouzelníků ze všech koutů světa. Ti svými kouzly změní celý zámek k nepoznání; v místech výstavní galerie naleznete domek babky kořenářky, pokud vstoupíte do zámecké jídelny, nenajdete nic jiného než kamennou sluj. Na zámku nebude chybět ani jedová chýše či čarodějnické rejdiště. Vše doplní efektní osvětlení a mlžný opar, který zajistí velmi tajemnou a neobvyklou atmosféru.

Celou prohlídkou vás bude provázet příběh pohrkané čarodějky Tejny z Potštejna, která si ve své roztržitosti rozbila kouzelné věštící zrcadlo. Aby i přesto byla vpuštěna na známý čarodějnický rej, musí si nejprve osvojit řadu čarodějnických dovedností a splnit všechny úkoly na cestě poznání: trpělivosti se naučí od moudrého kouzelníka, přátelství v jedové chaloupce, učenosti a píli od mudrců. Dále se naučí také věštit z karet a z run či uvařit lektvar nesmrtelnosti.

Více informací na www.zamekpotstejn.cz. REZERVACE NUTNÁ!

Autor článku: admin
Čarodějnice věští na zámku Potštejn, fotografie 1
Kraj: Královehradecký kraj
Město: Potštejn
Místo: Zámek Potštejn
Kontakt:
Tel.: +420 728 939 028
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Turecko, Alanya
31. 7. - 10. 8.
13.760 Kč - 11 %
Chorvatsko, Střední Dalmácie
28. 7. - 4. 8.
10.990 Kč - 21 %
Egypt, Sharm El Sheikh
16. 7. - 23. 7.
14.050 Kč - 10 %
Maďarsko, Termální Lázně
3. 8. - 10. 8.
14.918 Kč - 10 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy