CESTOVATELSKÝ FESTIVAL CAMINOS

 
Datum akce: -
CESTOVATELSKÝ FESTIVAL CAMINOS
 
Cestovatelský festival CAMINOS - 8. ročník
 
Zdá se Vám nemožné prodírat se hustou džunglí, toulat se po zasněžených pláních a objevovat daleké kraje bez krosny, trekových bot a spacáku? Ukážeme Vám, že to možné je. Během prvního listopadového víkendu se můžete stát součástí výpravy CAMINOS, která vás provede celým světem v rámci 8. ročníku cestovatelského festivalu.
 
Vašimi průvodci budou nejen ostřílení cestovatelé, ale i ti, jež nás zavedou na své cesty poprvé. V prostředí kinosálu karlovarského Kina Drahomíra se díky vyprávění dobrodruhů staneme součástí jejich putování. Caminos festival již tradičně nabízí návštěvníkům společné setkání, výměnu zkušeností a čerpání inspirace. K tomu napomáhá téměř rodinná atmosféra festivalu.
 
vstupné: Vstupenky se dají koupit samostatně na jednotlivé dny (sobota 200 Kč, neděle 150 Kč) nebo na jednu přednášku za 50 Kč. Nejvýhodnější se však nabízí celofestivalová vstupenka za 300 Kč. Tu je možno se vstupenkou na přednášku Jaroslava Duška zakoupit v předprodeji kina Drahomíra a to od 20. října.
místo prodeje: Kino Drahomíra - Kino Drahomíra
 
Autor článku: kardy
CESTOVATELSKÝ FESTIVAL CAMINOS, fotografie 1
Kraj: Karlovarský kraj
Město: 36001 Karlovy Vary
Místo: Kino Drahomíra
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Maďarsko, Severní Dolní Zem
9. 8. - 12. 8.
3.650 Kč - 14 %
Turecko, Belek
7. 8. - 18. 8.
28.589 Kč - 16 %
Kanárské ostrovy, Fuerteventura
30. 7. - 6. 8.
24.090 Kč - 6 %
Tunisko, Sousse
27. 7. - 3. 8.
16.690 Kč - 20 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy