Dětské oslavy narozenin na Chvalském zámku

 
Datum akce: -
Dětské oslavy narozenin na Chvalském zámku
Začíná:
7.4.2014 08:00
Končí:
31.12.2017 17:00
Vážení rodiče, milé děti.
Bude mít vaše dítě narozeniny, svátek, výročí či čekáte pěkné vysvědčení? Rádi byste uspořádali oslavu, která opravdu stojí za to, nechcete s ní mít žádnou práci a rádi byste, aby byla opravdu zábavná a veselá? Pomůžeme vám.
Přizpůsobíme se vašim požadavkům, věku i počtu dětí. Nejlepší dětská oslava je ta jinde než doma – a nejlépe na Chvalském zámku!
Stačí si jen vybrat typ oslavy a rozmyslet si, zda využijete i nabídku zábavy jedné z postav ze zámecké družiny (princezna Koloběžka I., Šípková Růženka, Meluzínka, víla Ohnivka, Bludný rytíř atd.). Poté nás kontaktujte, abychom vám udělali nabídku na míru. Délka oslavy je počítána na cca 2,5 hodiny, buď v časovém rozmezí mezi 10. a 14 hod. nebo mezi 15. a 19. hodinou.
Malá zámecká oslava
zahrnuje: pronájem prostoru (velký sál nebo nádvoří), slavnostní výzdobu (balonky, konfety, talířky, brčka, ubrousky), drobné odměny a dárečky pro pozvané děti, dárek pro oslavence, mini občerstvení (džus, voda, sušenky), je možné přinést si vlastní jídlo a dort. Tato základní oslava je pro 5 dětí včetně oslavence a stojí 1 500 Kč (vše výše uvedené). Další typy oslav (viz níže) a doprovod pohádkové postavy – info o ceně mobil 774 500 550, pí Špačková.
 Zámecká oslava s dobrotami
zahrnuje: pronájem prostoru (velký sál nebo nádvoří), slavnostní výzdobu (balonky, konfety, talířky, brčka, ubrousky), drobné odměny a dárečky pro pozvané děti, dárek pro oslavence, občerstvení dle počtu dětí – na výběr řízečky, palačinky, chlebíčky, ovoce + nápoje (voda, džus, cola), pro rodiče káva, je možné si přinést vlastní dort + část občerstvení. 
Zámecká hostina (dobroty + dort)
zahrnuje: pronájem prostoru (velký sál nebo nádvoří), slavnostní výzdobu (balonky, konfety, talířky, brčka, ubrousky),drobné odměny a dárečky pro pozvané děti, dárek pro oslavence, občerstvení dle počtu dětí – na výběr řízečky, palačinky, chlebíčky, ovoce + nápoje (voda, džus, cola), pro rodiče káva + dort dle výběru.
Ke každému typu oslavy 1-3 si navíc můžete (a nemusíte) vybrat jednu postavu ze zámecké družiny, aby se o děti starala a bavila je.
Stačí si jen vybrat:
PRINCEZNA KOLOBĚŽKA I.: závod na koloběžce, zapeklité hádanky, královský soud, výuka tanečních kroků, malování na obličej, komentovaná prohlídka zámecké výstavy
PIRÁTKA EVELÍNA: hledání truhlice korzára Emila, malování mořské příšery, volba nekrásnější mořské panny a nejstatečnějšího piráta, malování na obličej, komentovaná prohlídka zámecké výstavy
MELUZÍNKA: větrné hádanky, rozpoutání vichřice, hledání krále Větrníka a nejrychlejší Vichřice, malování na obličej, komentovaná prohlídka zámecké výstavy.
VÍLA OHNIVKA: hledání kouzelného plamínku, volba nejohnivější víly a nejstatečnějšího Ohnivce, ohnivé malování na obličej, komentovaná prohlídka zámecké výstavy 
ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA
BLUDNÝ RYTÍŘ…
V případě vašeho zájmu kontaktujte Andreu Špačkovou, vedoucí recepce, na tel. 281 860 130, mobilu 774 500 550 nebo e-mailu infocentrum@chvalskyzamek.cz
Následně vám pošleme nabídku na míru dle vašich požadavků. Pozor, výběr našich pohádkových postav závisí i na jejich časových možnostech, rezervujte oslavu s programem v dostatečném časovém předstihu.
Všeobecné podmínky:
1. Minimální počet dětí je 5 včetně oslavence.
2. Je nutné, aby děti doprovázela alespoň jedna dospělá osoba – děti do 5 let včetně vždy, děti od 6 let v případě, že nemáte objednanou pohádkovou postavu ze zámecké družiny.
3. Objednáte-li si pohádkovou postavu, u dětí od 6 let se o děti postará bez nutnosti dospělého dozoru, u dětí do 5 let musí být přítomna alespoň jedna dospělá osoba.
Platební podmínky:
1. Oslavu je třeba rezervovat co nejdříve, nejpozději 14 dní před plánovaným datem oslavy. Doporučujeme včasnou rezervaci především v případě objednání pohádkové postavy, záleží i na jejich časových možnostech.
2. Celou částku za oslavu je třeba zaplatit nejpozději 3 dny před plánovaným datem oslavy, a to osobně v hotovosti v recepci Chvalského zámku (pozor, nepřijímáme platební karty) nebo převodem na účet č. 107/1448810217/0100 u KB.
3. Rezervovanou oslavu lze zrušit nebo přeložit na jiný termín nejpozději 3 dny před plánovaným datem.
4. Případné změny v počtu narozeninových hostů je nutné nahlásit nejméně 3 dny před objednaným termínem oslavy.
 
Autor článku: kardy
Dětské oslavy narozenin na Chvalském zámku, fotografie 1
Kraj: Hlavní město Praha
Město: 193 21 Praha 9 – Horní Počernice
Místo: Na Chvalské tvrzi 857
Kontakt:
Tel.: 281 860 130
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah
25. 9. - 30. 9.
16.099 Kč - 31 %
Řecko, Rhodos
30. 9. - 7. 10.
14.226 Kč - 19 %
Kanárské ostrovy, Tenerife
3. 10. - 17. 10.
53.084 Kč - 25 %
Turecko, Kemer
3. 10. - 11. 10.
13.790 Kč - 14 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy