Dětské oslavy narozenin na Chvalském zámku

 
Datum akce: - Začátek: 8:00
Dětské oslavy narozenin na Chvalském zámku
Začíná:
1.9.2013 08:00
Končí:
31.12.2017 17:00
Vážení rodiče, milé děti.
Bude mít vaše dítě narozeniny, svátek, výročí či čekáte pěkné vysvědčení? Rádi byste uspořádali oslavu, která opravdu stojí za to a nechcete s ní mít žádnou práci? Pomůžeme vám.
Přizpůsobíme se vašim požadavkům, věku i počtu dětí. Nejlepší dětská oslava je ta jinde než doma – a nejlépe na Chvalském zámku!
Stačí si jen vybrat typ oslavy a rozmyslet si, zda využijete i nabídku zábavy jedné z postav ze zámecké družiny. Poté nás kontaktujte, abychom vám udělali nabídku na míru. Délka oslavy je počítána na cca 2,5 hodiny, buď v časovém rozmezí mezi 10. a 14 hod. nebo mezi 15. a 19. hodinou.
 Malá zámecká oslava
zahrnuje: pronájem prostoru (velký sál nebo nádvoří), slavnostní výzdobu (balonky, konfety, talířky, brčka, ubrousky), 6 ks pozvánek, drobné odměny a dárečky pro pozvané děti, dárek pro oslavence, mini občerstvení (džus, voda, sušenky), je možné přinést si vlastní jídlo a dort
Zámecká oslava s dobrotami
zahrnuje: pronájem prostoru (velký sál nebo nádvoří), slavnostní výzdobu (balonky, konfety, talířky, brčka, ubrousky), 6 ks pozvánek, drobné odměny a dárečky pro pozvané děti, dárek pro oslavence, občerstvení dle počtu dětí – na výběr řízečky, palačinky, chlebíčky, ovoce + nápoje (voda, džus, cola), pro rodiče káva, je možné si přinést vlastní dort + část občerstvení
Zámecká hostina (dobroty + dort)
zahrnuje: pronájem prostoru (velký sál nebo nádvoří), slavnostní výzdobu (balonky, konfety, talířky, brčka, ubrousky), 6 ks pozvánek, drobné odměny a dárečky pro pozvané děti, dárek pro oslavence, občerstvení dle počtu dětí – na výběr řízečky, palačinky, chlebíčky, ovoce + nápoje (voda, džus, cola), pro rodiče káva + dort dle výběru.
Ke každému typu oslavy 1-3 si navíc můžete (a nemusíte) vybrat jednu postavu ze zámecké družiny, aby se o děti starala a bavila je.
Stačí si jen vybrat:
PRINCEZNA KOLOBĚŽKA I.: závod na koloběžce, zapeklité hádanky, královský soud, výuka tanečních kroků, malování na obličej, komentovaná prohlídka zámecké výstavy
PIRÁTKA EVELÍNA: hledání truhlice korzára Emila, malování mořské příšery, volba nekrásnější mořské panny a nejstatečnějšího piráta, malování na obličej, komentovaná prohlídka zámecké výstavy
MELUZÍNKA: větrné hádanky, rozpoutání vichřice, hledání krále Větrníka a nejrychlejší Vichřice, malování na obličej, komentovaná prohlídka zámecké výstavy.
VÍLA OHNIVKA: hledání kouzelného plamínku, volba nejohnivější víly a nejstatečnějšího Ohnivce, ohnivé malování na obličej, komentovaná prohlídka zámecké výstavy
V případě vašeho zájmu kontaktujte Andreu Špačkovou, vedoucí recepce, na tel. 281 860 130, mobilu 774 500 550 nebo e-mailu infocentrum@chvalskyzamek.cz
Následně vám pošleme nabídku na míru dle vašich požadavků. Pozor, výběr našich pohádkových postav závisí i na jejich časových možnostech, rezervujte oslavu s programem v dostatečném časovém předstihu.
Všeobecné podmínky:
1. Minimální počet dětí je 5 včetně oslavence.
2. Je nutné, aby děti doprovázela alespoň jedna dospělá osoba – děti do 5 let včetně vždy, děti od 6 let v případě, že nemáte objednanou pohádkovou postavu ze zámecké družiny.
3. Objednáte-li si pohádkovou postavu, u dětí od 6 let se o děti postará bez nutnosti dospělého dozoru, u dětí do 5 let musí být přítomna alespoň jedna dospělá osoba.
Platební podmínky:
1. Oslavu je třeba rezervovat co nejdříve, nejpozději 14 dní před plánovaným datem oslavy. Doporučujeme včasnou rezervaci především v případě objednání pohádkové postavy, záleží i na jejich časových možnostech.
2. Celou částku za oslavu je třeba zaplatit nejpozději 3 dny před plánovaným datem oslavy, a to osobně v hotovosti v recepci Chvalského zámku (pozor, nepřijímáme platební karty) nebo převodem na účet č. 107/1448810217/0100 u KB.
3. Rezervovanou oslavu lze zrušit nebo přeložit na jiný termín nejpozději 3 dny před plánovaným datem.
4. Případné změny v počtu narozeninových hostů je nutné nahlásit nejméně 3 dny před objednaným termínem oslavy.
Autor článku: kardy
Dětské oslavy narozenin na Chvalském zámku, fotografie 1
Kraj: Hlavní město Praha
Město: Praha 9
Místo: Chvalský zámek
Kontakt:
Tel.: 281 860 130
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Tunisko, Mahdia
27. 11. - 4. 12.
10.890 Kč - 20 %
Senegal
23. 11. - 8. 12.
26.390 Kč - 38 %
Francie, Paříž
15. 12. - 18. 12.
9.891 Kč - 9 %
Maledivy, Atol Ari
2. 12. - 9. 12.
43.924 Kč - 12 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy