Listopad v Akordu

 
Datum akce: -
Listopad v Akordu
 
Účinkující: Ruda z Ostravy, Milan Šteindler, Jiří Fero Burda, Lenka Vychodilová, Tereza Kučerová, David Noll
 
Dne 4. 11. v 17:00 hodin proběhne beseda s autorkou Jaroslavou Grobcovou o nové knize Magické země Morava a Slezsko – K pramenům života. Vstup je zdarma. 
Dne 7. 11. v 19:00 hodin vystoupí v Akordu - na jediném podzimním ostravském představení - HECOVINY aneb Listopadový nášup. Zábavný pořad plný scének, písniček, skečí, úletů, recese, tanečních vstupů a satiry zpestří vzácný host - populární RUDA Z OSTRAVY. 
V restauraci Akordu si 11.11. všichni labužníci pochutnají na tradiční lahodné Svatomartinské huse. 
V pravidelném pořadu AKTIVNÍ SENIOR se 18.11. v 10:00 hodin senioři od finančního poradce Ing. Svatopluka Kocicha dozvědí, jak bezpečně hospodařit s penězi a jak se bránit podvodníkům. Vstup zdarma.
Ve středu 26.11. proběhne v Akordu milovaná BESÍDKA DIVADLA SKLEP, a to rovnou 2 x - v 17:00 a ve 20:00 hodin. Bránici divákům polechtají svými humornými výstupy, skeči, gagy, písněmi a tanci… Milan Šteindler, Jiří Fero Burda, Lenka Vychodilová, Tereza Kučerová, David Noll a další. 
Vánoce jsou za dveřmi, a proto se 30.11. ve 14:00 hodin všichni Akorďáci sejdou na náměstí SNP - na jedné z nejoblíbenějších z venkovní akcí Akordu - ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU! Jako vždy se mohou těšit na hudbu, jarmark, zábavu pro malé i velké. Slavnostní akt proběhne v 16:30 hodin. Vstup jako vždy zdarma.
Pro zahnání podzimních splínů má Akord připravenou širokou nabídku kurzů a cvičení od 55 Kč za lekci! Krom výuky jazyků můžete vytvarovat své problémové partie na lekcích BODY FORMU, ZUMBY, FLOWINU, TANCE. Protáhnout se a relaxovat na UVOLŇOVACÍM, ZDRAVOTNÍM a PSYCHOFYZICKÉM CVIČENÍ, JÓZE (RELAXAČNÍ, DYNAMICKÁ VINYASA FLOW, BALANČNÍ ACRO). Vyzkoušet možno i novinky: Cvičení PORT DE BRAS, cvičení s FITBALLEM; DIVADELNÍ IMPROVIZACI ODVAZ. I děti si přijdou na své: AEROBIK, DRAMATICKÝ KROUŽEK, TANCEM DO POHÁDKY, KLAVÍR. 
Kompletní nabídku najdete na www.dk-akord.cz
 
Autor článku: kardy
Listopad v Akordu, fotografie 1
Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava-Jih
Místo: Dům kultury Akord Ostrava-Zábřeh, s.r.o., náměstí SNP 1
Kontakt:
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Egypt, Sharm El Sheikh
25. 3. - 1. 4.
15.790 Kč - 26 %
Mexiko, Playa del Carmen
1. 4. - 8. 4.
50.528 Kč - 14 %
Itálie, Civetta
23. 3. - 30. 3.
13.190 Kč - 12 %
Senegal
29. 3. - 13. 4.
26.790 Kč - 38 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy