Mezinárodní festival cirkusového umění Cirkus Cirkus

 
Datum akce: -
Mezinárodní festival cirkusového umění Cirkus Cirkus
 
Zveme co nejsrdečněji všechny milovníky těch nejlepších artistických výkonů okořeněných estrádními výstupy pomalovaných klaunů na oblíbený "Mezinárodní cirkusový festival Cirkus Cirkus Festival", konající se již tradičně během února v Praze na pláni u Hagiboru.
 
Na co se můžou malý i velcí těšit
Během týdenního programu se můžete těšit na ty nejlepší výkony současného cirkusového umění, předváděné špičkami ve svém oboru doslova z celého světa. Zástupci cirkusových klanů sem přijíždějí například z Itálie, Polska, Německa, Ruska, Španělska, Ekvádoru a samozřejmě i České republiky. Během více než jedné desítky představení se v moderních vyhřívaných stanech utkají vrcholní umělci v zábavném souboji, který vygeneruje vítěze ohodnoceného prestižními cenami.
 
Příjemnou novinkou posledních ročníků je profesionální moderace dvojicí mediálně známých osobností, které dodávají festivalu prestiž a zvyšují jeho společenskou úroveň. Každého z návštěvníků čeká dobře známá atmosféra šapitó s barevnými světly, pestrými balónky a vůní praženého popcornu. Samozřejmou součástí akce jsou i dechberoucí vystoupení drezérů zvířat, které potěší malé i velké návštěvníky. Těšte se na čiperné pejsky prodírající se nástrahami překážkové dráhy či elegantní vystoupení ušlechtilých koní, jejichž doslova umělecké kreace překvapí i ty nejnáročnější diváky. Cirkus Cirkus je zkrátka akcí plnou zábavy i napětí, při které se nikdo z Vás nebude ani chvíli nudit!
 
Specifická atmosféra cirkusového šapitó, zadržující se dech při nebezpečných kouscích akrobatů, krotitelé divoké zvěře riskující při nebezpečných kouscích s divokými šelmami, elegantní výkony varietních umělců či humorné scénky poťouchlých klaunů.
 
Příznivcům cirkusové zábavy můžeme nabídnout přehled akcí s tímto zaměřením. Případně se v našem kalendáři akcí nechte inspirovat jinou akcí konanou v Praze.
 
Soutěžní cirkusový festival
To vše a ještě mnohem více přináší Mezinárodní festival cirkusového umění Cirkus Cirkus, konající se již několikátým rokem na pláni Hagibor v Praze 10. Více než dvouhodinová show světové úrovně představí přibližně 15 vystupujících, mezi nimiž rozhoduje odborná i VIP porota (složená pravidelně z populárních osobností) o vítězi hlavní ceny. Kromě hlavní ceny si svého favorita vybírají i samotní diváci či přítomní novináři.
 
Pro svou kvalitu a úroveň si pražský cirkusový festival vydobyl přezdívku malé Monte Carlo, což svědčí o vysoké prestiži celého vystoupení. Divákům se představí vrcholní cirkusoví umělci z celého světa, včetně těch nejlepších domácích. Vstupenky je možno zakoupit s finanční výhodou na internetu a jejich cena se pohybuje okolo 500 Kč. Věříme, že se budete při sledování těch nejlepších světových cirkusových představení náramně bavit.
 
Cirkus Cirkus - rok 2014
Těšíme se na vás ve dnech 20. - 23. 11. 2014.
 
 
Autor článku: kardy
Mezinárodní festival cirkusového umění Cirkus Cirkus, fotografie 1
Kraj: Hlavní město Praha
Město: Praha
Místo: pláň Hagibor
Kontakt:
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Kuba, Varadero
26. 11. - 7. 12.
34.200 Kč - 25 %
Maroko, Marrákeš
14. 12. - 21. 12.
20.555 Kč - 15 %
Kypr, Agia Napa
30. 11. - 7. 12.
16.142 Kč - 13 %
Mauricius, Le Morne
29. 11. - 8. 12.
43.678 Kč - 15 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy