Na Rybníčku startují svatomartinské hody

 
Datum akce: -

Ve dnech 7. - 16. listopadu 2014 probíhají v restauraci nově vybudovaného areálu Tenisového centra Staré Město - Rybníček Svatomartinské hody. V rámci speciálního projektu „Gastrofestival plný chutí“ se návštěvníkům představí svatomartinská husa v tradičním i moderním pojetí ve spojení s mladým moravským vínem.

Svatomartinské hody jsou součástí našeho dlouhodobého gurmánského konceptu, v rámci kterého přinášíme hostům netradiční gastronomické zážitky,“ uvádí šéfkuchař Jan Stejskal a dodává: „Současný trend ukazuje, že lidé čím dál více vyhledávají právě příležitost ochutnat něco výjimečného. Přesvědčili jsme se o tom při zvěřinových hodech, kdy jsme zaznamenali až trojnásobný nárůst tržeb.“

Během Svatomartinských hodů nabídne zdejší restaurace nejen kompletní svatomartinské menu s kaldounem, husou s červeným zelím a lokšemi a slováckým povidlovým koláčem, ale i další tradiční svatomartinské pokrmy doplněné o speciální nabídku mladých vín. „Protože k huse patří víno, dostanou navíc hosté ke každému hlavnímu jídlu zdarma sklenku červeného vína,“ říká ředitel areálu David Mišťúrik.

Areál TC Staré Město – Rybníček byl otevřený v srpnu letošního roku s cílem poskytnout zázemí tenisovému klubu a rozšířit jeho aktivity o další sportovní a relaxační činnosti pro celou rodinu. Klub, který dnes zahrnuje 130 členů, nabízí díky novým prostorám i řadu dalších doplňkových služeb jako jsou skupinové i individuální kondiční tréninky, fyzioterapie, hlídání dětí, výuka angličtiny a doučování.

 

Podrobnější informace na www.tcstaremesto.cz

Autor článku: ElisKacerkova
Na Rybníčku startují svatomartinské hody, fotografie 1
Kraj: Zlínský kraj
Město: Staré Město
Místo: Areál Rybníček, TennisCub Staré Město
Kontakt:
Pořadatel: Restaurace TC Staré město
Tel.: 730 150 181
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Kapverdské ostrovy, Ostrov Boavista
14. 12. - 22. 12.
17.980 Kč - 48 %
Kanárské ostrovy, Tenerife
24. 12. - 31. 12.
39.552 Kč - 11 %
Srí Lanka, Kalutara
18. 12. - 27. 12.
31.900 Kč - 19 %
Seychely, Praslin
24. 12. - 1. 1.
117.387 Kč - 6 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy