Na Rybníčku startují svatomartinské hody

 
Datum akce: -

Ve dnech 7. - 16. listopadu 2014 probíhají v restauraci nově vybudovaného areálu Tenisového centra Staré Město - Rybníček Svatomartinské hody. V rámci speciálního projektu „Gastrofestival plný chutí“ se návštěvníkům představí svatomartinská husa v tradičním i moderním pojetí ve spojení s mladým moravským vínem.

Svatomartinské hody jsou součástí našeho dlouhodobého gurmánského konceptu, v rámci kterého přinášíme hostům netradiční gastronomické zážitky,“ uvádí šéfkuchař Jan Stejskal a dodává: „Současný trend ukazuje, že lidé čím dál více vyhledávají právě příležitost ochutnat něco výjimečného. Přesvědčili jsme se o tom při zvěřinových hodech, kdy jsme zaznamenali až trojnásobný nárůst tržeb.“

Během Svatomartinských hodů nabídne zdejší restaurace nejen kompletní svatomartinské menu s kaldounem, husou s červeným zelím a lokšemi a slováckým povidlovým koláčem, ale i další tradiční svatomartinské pokrmy doplněné o speciální nabídku mladých vín. „Protože k huse patří víno, dostanou navíc hosté ke každému hlavnímu jídlu zdarma sklenku červeného vína,“ říká ředitel areálu David Mišťúrik.

Areál TC Staré Město – Rybníček byl otevřený v srpnu letošního roku s cílem poskytnout zázemí tenisovému klubu a rozšířit jeho aktivity o další sportovní a relaxační činnosti pro celou rodinu. Klub, který dnes zahrnuje 130 členů, nabízí díky novým prostorám i řadu dalších doplňkových služeb jako jsou skupinové i individuální kondiční tréninky, fyzioterapie, hlídání dětí, výuka angličtiny a doučování.

 

Podrobnější informace na www.tcstaremesto.cz

Autor článku: ElisKacerkova
Na Rybníčku startují svatomartinské hody, fotografie 1
Kraj: Zlínský kraj
Město: Staré Město
Místo: Areál Rybníček, TennisCub Staré Město
Kontakt:
Pořadatel: Restaurace TC Staré město
Tel.: 730 150 181
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Dominikánská republika, poloostrov Samaná
23. 4. - 30. 4.
39.145 Kč - 9 %
Maďarsko, Balaton
22. 4. - 27. 4.
7.998 Kč - 30 %
Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal
9. 5. - 18. 5.
28.720 Kč - 20 %
Itálie, Rimini
8. 5. - 15. 5.
5.824 Kč - 15 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy