Narozeninové oslavy pro děti Chefparade

 
Datum akce: -


Narozeninové oslavy pro děti Chefparade

Chcete svým dětem dopřát výjimečnou oslavu narozenin? Přijďte do Chefparade a my připravíme narozeninovou oslavu, na kterou vaše děti nikdy nezapomenou.
Spojení jídla, hudby, kamarádů a příjemné atmosféry, je ideálním řešením pro oslavu nebo víkendové odpoledne trochu jinak. Děti si samy připraví jednoduché menu s pomocí šéfkuchaře, které si potom společně vychutnají. Mohou se těšit i na narozeninový dort, spoustu her s kamarády a hodně zábavy.

Vaše ratolesti přivítá sympatický a zkušený šéfkuchař v prostředí Chefparade studia. Po představení se náš šéfkuchař pustí s dětmi do práce. Naučí děti vařit jídla dle připravených receptů a ingrediencí. Poté společně dozdobí narozeninový dort podle vlastní fantazie a chuti.

Pro děti vymyslíme zábavné hry, zařídíme malování na obličej, modelování balonků, vystoupení kouzelníka či překvapení v podobě obřího Transformera, princezny Elzy s Olafem, nebo Mimoní show.

Nechceme ovšem opomenout ani rodiče. Vyměňte si s dětmi na jedno odpoledne své role a relaxujte, zatímco vaše děti vaří. Naše hosteska pro rodiče připraví občerstvení v podobě obložených mís plných delikates a nápoje. Nabízíme širokou nabídku nápojů od kávy, nealko nápojů až po francouzská vína nejvyšší kvality.
> Otevírací doba

dle dohody každý den

Web:     http://www.chefparade.cz/vareni-s-detmi/narozeninove-party

Autor článku: kardy
 Narozeninové oslavy pro děti Chefparade, fotografie 1
Kraj: Hlavní město Praha
Město: Praha 7
Místo: Bubenské nábř. 306/13
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Zanzibar
20. 10. - 29. 10.
36.380 Kč - 7 %
Kanárské ostrovy, Tenerife
13. 11. - 20. 11.
23.790 Kč - 14 %
Kuba, La Habana (Havana)
20. 10. - 31. 10.
45.861 Kč - 6 %
Jordánsko, Mrtvé moře
20. 10. - 30. 10.
31.099 Kč - 9 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy