Pohádková vesnička Podlesíčko

 
Datum akce: -


Pohádková vesnička Podlesíčko

Pokud se vám stane, že cestou necestou, polem nepolem, zavítáte k nám na Vysočinu, do rekreační oblasti Žďárských vrchů, můžete využít možnosti ubytování ve veselých pohádkových chaloupkách, které jsme pro vás postavili za hotelovým komplexem Podlesí.

Ve vybraných dnech se můžete ve vesničce zúčastnit veselého pohádkového programu pro děti i rodiče. Pohádkovou vesničku lze navštívit i mimo program, ale pouze po zakoupení vstupenek na recepci hotelu Podlesí.

A co vše v pohádkové vesničce uvidíte? Například stylový domeček sedmi trpaslíků a jejich kamarádky Sněhurky, neobvyklou stavbičkou s doškovou střechou, podepřenou dřevěnými trámky, kterou si vystavil Rákosníček, mlýn kováře Matěje, útulnou chaloupku Karkulky, kde potkáte i ochočeného vlka, vykotlaný pařez Křemílka a Vochomůrky nebo pohádkový domek loupežníka Rumcajse a jeho rodiny.

Každou únorovou a březnovou sobotu od 14:00 hodin je pro vás připravena prohlídka Pohádkové vesničky s programem, veselými pohádkovými kamarády a soutěží pro děti. V dubnu, květnu a červnu můžete přijít na prohlídku s programem každou sobotu od 17 hodin. Během léta v červenci a srpnu se konají prohlídky s programem několikrát v týdnu, vždy je však nutná rezervace (tel. 566 664 477).
 

Autor článku: kardy
 Pohádková vesnička Podlesíčko, fotografie 1
Kraj: Vysočina
Město: Svratka
Místo: Podlesí 15
Kontakt:
Tel.: 566 664 477
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Mexiko, Cancún
13. 9. - 23. 9.
37.000 Kč - 18 %
Turecko, Kusadasi
21. 8. - 28. 8.
15.990 Kč - 29 %
Španělsko, Costa del Maresme
23. 8. - 30. 8.
22.976 Kč - 18 %
Kapverdské ostrovy, Ostrov Boa Vista
5. 9. - 13. 9.
25.780 Kč - 25 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy