Bongo - rodinný zábavní park

 
Datum akce: -


Bongo - rodinný zábavní park


Svět pro opičárny vašich dětí! Bongo Brno je jedinečný zábavní park pro celou rodinu.

Kromě sportovních aktivit a zábavy pro celé rodiny nabízí také školám, školkám i jiným kolektivům možnost zajímavého výletu.

V hale na ploše 2800 m² se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.

Zábavní park Bongo Brno nabízí dětem i dospělým své služby již přes 8 let. Velkou výhodou tohoto centra je možnost strávit společný čas rodičů se svými dětmi bez ohledu na počasí venku. Skoro všechny atrakce mohou využívat i dospělí.

V poslední době prošel tento park různými úpravami. Došlo k rozšíření již tak obrovské multifunkční prolézačky, přibyly také krásné nové dekorace.

Těšit se můžete i na vnitřní lanové centrum a na obrovskou pavoučí věž. Ale tady Vaše cesta kolem světa po různých světadílech teprve začíná. Na dobrodružné výpravě do divoké africké džungle objevíte nekonečný labyrint chodeb, skluzavek, tobogánů, lanovek a žebříků. Součástí atrakce je i obrovská skluzavka se čtyřmi dráhami symbolizující vodopád a také adrenalinová skluzavka volný pád.

V USA se projedete na závodní dráze, v Indonésii podniknete náročný výstup na vysokou sopku, v Brazílii si zahrajete fotbal, v Číně Vás pravděpodobně spolkne drak a v Antarktidě nezmrznete, ale vyřádí se tady hlavně nejmenší děti. Kdo někdy ztroskotal u pobřežních skalisek, dobře ví, jak je těžké vyšplhat na houpající se ostrov. Kdo to však dokáže, toho čeká opravdová Havaj. Na Madagaskaru a v Austrálii si zaskotačíte jako klokan a na opravdový vrchol se děti i dospělí mohou dostat v Himalájích. Za opravdu příznivé ceny se pak můžete občerstvit v gastru.
> Otevírací doba

úterý - pátek 14:00 - 19:00
sobota - neděle (prázdniny i státní svátky) 10:00 - 19:00
O prázdninách a státních svátcích otevřeno 10:00 - 19:00 i v pondělí

Web:     http://www.bongobrno.cz

Autor článku: kardy
Bongo - rodinný zábavní park, fotografie 1
Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Místo: Pražákova 51
Kontakt:
Tel.: 777 639 172
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Turecko, Antalya
23. 10. - 30. 10.
22.990 Kč - 16 %
Španělsko, Barcelona
12. 11. - 16. 11.
31.590 Kč - 42 %
Francie
14. 11. - 21. 11.
2.007 Kč - 24 %
Egypt, Hurghada
14. 11. - 21. 11.
13.990 Kč - 38 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy