Devadesátej Revisited I.

 
Datum akce: -
Devadesátej Revisited I.
 
 
Koncerty, festivaly, kluby, objevy, extrémy, skandály a kuriozity roku neomezených možností komentuje s nadhledem dnešního odstupu vybraná témata, jako jsou hudební událostí v zahraničí, překvapivé návštěvy v Čechách (Rolling Stones, Frank Zappa, Cure, Sugarcubes...), nové rockové kluby, hudební agentury nebo vydavatelství a jejich počiny.)
 
DEVADESÁTEJ REVISITED (revisited proto, že už jsme jednu takovou měli, ale tentokrát jsme ji udělali úplně jinak), je hudebním kaleidoskopem roku neomezených možností. Trochu poetickým, trochu ironickým průvodcem po památných koncertech, festivalech, klubech, hospodách, časopisech a fanzinech. Dnešní slovutní notáblové tuzemského popu se zde představují jako začínající ucha. Rolling Stones se tu potkávají s Orlíkem, Svatý Vincent s Paulem Simonem a Frank Zappa hledí z učebnice německého jazyka.
 
A proč ta jednička? Protože k jedničce existuje i dvojka, která ovšem může být i jedničkou - to záleží na úhlu pohledu. V naší galerce v klubu Vagon je k vidění výstava se stejným názvem a tématem, ale koncipovaná úplně jinak. Jak tehdy ostatně zpíval Jiří Dědeček, písničkář český a t.č. hradní sprosťák "každý ten bordel vnímal po svém". I my tak činíme. 
Autor článku: kardy
Devadesátej Revisited I., fotografie 1
Kraj: Hlavní město Praha
Město: Praha 6
Místo: PopMuseum, Bělohorská 201/150
Kontakt:
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Zanzibar, Nungwi
27. 9. - 9. 10.
45.472 Kč - 8 %
Turecko, Side
1. 10. - 8. 10.
22.590 Kč - 23 %
Bulharsko, Albena
22. 10. - 27. 10.
12.900 Kč - 6 %
Maledivy
27. 9. - 6. 10.
47.980 Kč - 23 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy