Fashion Arena Prague Outlet zve na mimořádnou akci Vzhůru na hory

 
Datum akce: - Začátek: 10:00

Fashion Arena Prague Outlet připravila pro zákazníky v termínu 11. až 24. ledna 2019 speciální cenové nabídky na sortiment určený pro zimní sporty a jedinečný doprovodný program pro děti i dospělé. Mimořádné nabídky poskytnou populární značky jako Hannah, Quiksilver, Helly Hansen, Kilpi, Adidas, Alpine Pro nebo třeba Under Armour. Mimořádné ceny budou nižší až o 50 % z outletových cen.

Naši zákazníci si od začátku ledna pravidelně začínají pořizovat novou výbavu na hory a další zimní sporty. Jelikož jsou Češi milovníky hor, připravili jsme pro ně opravdu zajímavou a časově limitovanou nabídku, která se netýká pouze vybavení na lyže a běžky, ale také výbavy na snowboardy či bruslení, ale i zimní venkovní aktivity jako běh nebo jogging. Nejčastěji jde o bundy a kalhoty pro sport, lyže, helmy, ale i snowboardy. V posledních letech vidíme i rostoucí zájem o funkční prádlo, chrániče páteře nebo nejrůznější hi-tech vychytávky, které zpříjemňují pobyt na sjezdovce,“ popisuje Lenka Čapková, ředitelka Fashion Arena Prague Outlet.

Pro zákazníky je na 2 lednové víkendy – 12. a 13. a potom 19. a 20. ledna v centru připraven i speciální doprovodný program, který je má příjemně naladit na horskou zimní atmosféru. Přímo v prostorech Fashion Arena Prague Outlet se rozprostře zimní igloo se zábavnými aktivitami pro děti i dospělé. Budou si moci vyzkoušet sněhovou virtuální jízdu na lyžařském trenažéru nebo terénním autem. Na členy Fashion Arena Fashion Clubu navíc čeká také sladká pozornost značky Lindt. Na akci nebude chybět ani maskot ledního medvěda v životní velikosti, možnost postavit si sněhuláka, nebo vychutnání horkých nápojů pro zahřání. Přítomné budou také usměvavé hostesky, které budou pro zákazníky k dispozici vždy po celý víkend, a navíc návštěvníkům pomohou s registrací do Fashion Arena Fashion Club. Součástí programu pro členy věrnostního klubu budou soutěže o lákavé ceny. Vítězové si mohou odnést například poukaz na bruslení v ICERINKu nebo víkendový rodinný pobyt v horském penzionu Topas.

Více na www.fashion-arena.cz

 

Autor článku: Surikata
Kraj: Hlavní město Praha
Město: Praha
Místo: Zamenhofova 440 108 00 Praha 10 – Štěrboholy
Kontakt:
Pořadatel: Fashion Arena Prague Outlet
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Maďarsko, Maďarské termální lázně
11. 10. - 14. 10.
693 Kč - 33 %
Itálie, Veneto (Benátská riviéra)
26. 9. - 3. 10.
4.509 Kč - 6 %
Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
3. 10. - 10. 10.
29.590 Kč - 27 %
Kypr, Severní Kypr
17. 10. - 24. 10.
14.180 Kč - 21 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy