Fitness pro každého - Obchodní centrum Letňany Praha

 
Datum akce: -
Fitness pro každého - Obchodní centrum Letňany Praha
Letňany mají nové hřiště pro seniory. A nejen pro ně!
Pryč jsou doby, kdy na hřištích dováděly pouze děti. Obchodní centrum Letňany vybudovalo v přilehlém parku mezi ulicí Tupolevova a obchodním centrem vícegenerační „posilovnu“.
Hřiště je určeno pro všechny věkové kategorie, je jakousi posilovnou pod širým nebem. Může posloužit jak dětem, tak jejich maminkám a babičkám. Na šesti cvičebních strojích si mohou protáhnout a posílit záda, paže nebo nohy. Především senioři je pak mohou využít nejen pro lehké posilování, ale hlavně pro udržování motorických schopností, které kvůli věku ztrácejí.
„Hřiště má i společenský význam. Místo  pro jeho vybudování nebylo vybráno náhodou - nachází se blízko obchodního centra a dětského hřiště s odpočinkovou zónou. Zástupci OC Letňany, které výstavbu hřiště financovalo, dobře vědí, že na lavičkách u tohoto vnitrobloku se senioři často scházejí, a proto jim chtěli poskytnout příjemný prostor pro aktivní vyžití,“ řekla místostarostka MČ Praha 18 pro sociální oblast a zdravotnictví Iveta Lojková, která společně s Marketing Managerem OC Letňany Renatou Nejtkovou venkovní posilovnu slavnostně otevřela v rámci programu akce Z pohádky do pohádky, konané na začátku června právě v parku u Obchodního centra Letňany.
 
 
 
 
 

 

Autor článku: kardy
Fitness pro každého - Obchodní centrum Letňany Praha, fotografie 1
Kraj: Hlavní město Praha
Město: Praha 9
Místo: Obchodní centrum Letňany Veselská 663
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Spojené arabské emiráty, Dubai
23. 8. - 5. 9.
23.990 Kč - 44 %
Černá Hora, Sutomore
13. 9. - 22. 9.
9.880 Kč - 23 %
Kypr, Severní Kypr
22. 8. - 2. 9.
26.990 Kč - 8 %
Mexiko, Cancún
13. 9. - 23. 9.
37.000 Kč - 18 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy