Lezecké centrum Vertikon-Singing Rock

 
Datum akce: - Začátek: 10:00


Lezecké centrum Vertikon-Singing Rock

Lezecké centrum Vertikon-Singing Rock se nachází ve Zlíně kousek od nákupního centra Čepkov. Můžete zde trénovat na 16 metrů vysoké stěně, kde si vyberete různě obtížné cesty. Ti zkušenější mohou otestovat převis, na kterém momentálně naleznete i závodní cesty z Českého poháru v lezení na obtížnost.

Služby:
- lezecké kurzy (jednorázové, výukové)
- lezecké kroužky pro děti
- narozeninové oslavy pro děti i dospělé


Pro začátečníky je připravena široká škála kurzů, při kterých si pod vedením zkušeného instruktora můžete vyzkoušet lezení na umělé stěně. V úterý probíhají kurzy lezení na stěně pro maminky a tatínky na mateřské dovolené. Využít mohou také Seznamovací lezecký kurz na skalách - jednodenní lezecký kurz bezpečného lezení na skalách v okolí Zlína

Pokročilým lezcům je umožněno využít instruktora pro individuální trénink a zdokonalit se v lezení na umělých stěnách nebo přímo na skalách. Skalní kurzy se pořádají v blízkém okolí Zlína: v Lukově nebo Držkové.

Součástí lezeckého centra je kafébar, kde si vychutnáte vynikající kávu Bazzara. V nabídce kafébaru jsou nealkoholické nápoje, pivo, teplé nápoje, dezerty, tousty, pizza a další pochutiny. V případě, že se potřebujete vybavit na skály nebo do přírody, můžete využít obchůdek, ve kterém je stálá nabídka lezeckých potřeb, batohů, obuvi a outdoorového oblečení. Lezecké centrum je možno pronajmout pro konání soukromých akcí nebo teambuildingu. Rádi zde pro vás připraví i firemní akci na míru.
> Otevírací doba

Pondělí až neděle 10:00 - 22:00
 

Autor článku: kardy
Lezecké centrum Vertikon-Singing Rock, fotografie 1
Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Místo: K Pasekém 7001
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Thajsko, Phuket
1. 3. - 13. 3.
26.790 Kč - 34 %
Mauricius, Trou aux Biches
19. 2. - 1. 3.
43.990 Kč - 23 %
Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
29. 2. - 7. 3.
22.480 Kč - 51 %
Rakousko, Korutany
22. 2. - 29. 2.
9.766 Kč - 50 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy