Lezení v Boulder Baru

 
Datum akce: -

Lezení v Boulder Baru

Lezecká stěna Boulder Bar v Praze-Holešovicích – jedinečné spojení lezení pro děti i dospělé s možností posedět si v příjemné restauraci.

Bouldering spočívá v lezení kratších, ale často o to silově a technicky náročnějších cest. Boulderová stěna nedosahuje tak vysokých rozměrů jako stěna s lanem - maximální výška je cca 4 metry (pro děti méně) a po celé ploše je zajištěna měkkým dopadištěm. K dispozici je však i cvičná stěna s lanem, vhodná zejména pro začátečníky.
Lezecké cesty jsou zde různě značené a rozdělené do pěti obtížností. Díky tomu si najde zábavu i naprostý začátečník! A na své si přijdou i děti, a to například v lezeckém Hradu o třech podlažích, na který se dá zvenku lézt, zevnitř probíhat a dolů vede klouzačka, dále v dětském koutku nebo na speciálních zvířátkových lezeckých profilech.

Zalézt si můžete přijít individuálně nebo vyzkoušet některý z kurzů lezení pro děti nebo pro dospělé. Kromě klasických kurzů stěna nabízí také uspořádání dětských narozeninových oslav, speciální dětské akce (např. Mikuláš), spolupráci s fyzioterapeutem, vedené tréninky, závody a spoustu dalšího.
Lezení je sportem zábavným a také zdraví prospěšným – naučíte se správnému držení těla, zlepšíte pohybovou koordinaci, rovnováhu a obratnost a rovnoměrně posílí všechny svalové partie.

Boulder Bar se nachází pouze několik metrů od tramvajové zastávky Výstaviště Holešovice a neustále se vyvíjí a rozrůstá. Pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi je tato aktivita přímo jako stvořená a je skvělým využitím volného času. Sportoviště je také vybaveno obchodem s lezeckým vybavením a letní terasou.
Veškeré vybavení je možné si zde zapůjčit.
> Otevírací doba

Otevírací doba:
Po - Pá 08:00-23:00
So - Ne 09:00-23:00

Foto: Kateřina Chvojková

Web:     http://www.boulder.cz

Autor článku: kardy
Lezení v Boulder Baru, fotografie 1
Kraj: Hlavní město Praha
Město: Praha 7
Místo: U Výstaviště 11
Kontakt:
Tel.: 05700816
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Mexiko, Riviera Maya
5. 12. - 16. 12.
45.900 Kč - 56 %
Maďarsko, Západní Zadunají
5. 12. - 12. 12.
13.307 Kč - 13 %
Spojené arabské emiráty, Sharjah
16. 12. - 25. 12.
34.290 Kč - 21 %
Zanzibar, Nungwi
5. 12. - 14. 12.
49.072 Kč - 12 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy