Půjčovna koloběžek v Moravském krasu

 
Datum akce: -
Půjčovna koloběžek v Moravském krasu
 
Na kole, pěšky, autem či na motorce zná Moravský kras kde kdo. Ale kolik z nás jej projelo na koloběžce? V půjčovně, kterou najdete v těsné blízkosti světoznámé propasti Macocha si můžete zapůjčit profi koloběžky pro děti i dospělé, na silnici i do terénu s nosností až 150 kilo.
 
Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně. Toho však neosedlá každý. Podobné je to i ze sedla kola, které má navíc brzdy, takže jej zvládne "zkrotit" kde kdo. Také se praví, že nejintenzivněji vnímáme krajinu při chůzi. Jenže ta může být pro mnohé příliš pomalá. Na kole nebo pěšky? Co zkusit třeba koloběžky! Užijte si Moravský kras netradičně. Navíc fajnšmekři u nás mohou vyzkoušet freestylové, freeridové i downhillové koloběžky. Koloběžky vám rádi přistavíme na domluvené místo, takže na výlet můžete vyrazit odkudkoliv v Moravského krasu.
 
Nekončící sjezdy podmanivými krasovými žleby
Vychutnejte si krásu Moravského krasu a vydejte se na jednu z tras hlubokými kaňony plnými jeskyní. Poznejte Pustý a Suchý žleb se světoznámými Punkevními jeskyněmi a propastí Macocha nebo se vydejte na neodolatelný, 30ti kilometrový sjezd ze Křtin do Brna, kolem veřejnosti přístupné jeskyně Výpustek, Býčí skály či huti Františka u Adamova. V tomto případě můžete koloběžky po domluvě odevzdat v Brně.
 
Výlety pro celou rodinu
V půjčovně si na své přijdou také rodiny s dětmi. Pro ty nejmenší máme k dispozici dětské sedačky a cyklovozíky s úchytem na koloběžku. Ty odrostlejší pak mohou vyzkoušet některé z našich odrážedel či dětských koloběžek. Navíc můžete využít příjemného rodinného zázemí zahrady s pískovištěm a skluzavkou.
 
V psím zápřahu
Máte-li psa a holdujete-li mushingu (jízda se psím spřežením), přijeďte vyzkoušet speciální terénní koloběžky do tahu. Moravský kras je pro ně jako stvoření. Spokojeni budete vy, i váš psí miláček.
 
Poznámka 
Přestože je půjčovna otevřena nonstop, doporučujeme předchozí rezervaci koloběžek. Zejména v letní sezóně není výjimkou, že koloběžky plně obsazené.
 
GPS:49,362100 16,746900
 
 
 
Poznámka 
Přestože je půjčovna otevřena nonstop, doporučujeme předchozí rezervaci koloběžek. Zejména v letní sezóně není výjimkou, že koloběžky plně obsazené.
Autor článku: kardy
Půjčovna koloběžek v Moravském krasu, fotografie 1
Kraj: Jihomoravský kraj
Město: 679 06 Vilémovice
Místo: NAKOLOBCE - Půjčovna a prodejna koloběžek v Moravském krasu Vilémovice 95
Kontakt:
Pořadatel: NAKOLOBCE - Půjčovna a prodejna koloběžek v Moravském krasu Vilémovice 95 679 06 Vilémovice
Tel.: +420 603 276 669
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Řecko, Kréta
30. 9. - 9. 10.
16.990 Kč - 8 %
Mauricius, Grand Baie
2. 10. - 16. 10.
63.440 Kč - 28 %
Francie
25. 9. - 2. 10.
1.931 Kč - 31 %
Itálie
2. 10. - 9. 10.
1.819 Kč - 6 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy