Sedmihorské léto 2021

 
Datum akce: -
Sedmihorské léto 2021
 
Sedmihorské léto již po dvanácté připravilo program pro diváky všech věkových skupin. Opět do Českého ráje přijedou velká jména, hvězdy hudebního i hereckého nebe.
 
Kompletní program již uveřejnilo a tak si diváci mohou vybírat z divadelních komedií, hudby i vystoupení pro děti, letos i s několika zcela novými akcemi.
 
1. 7. – BENÁTKY POD SNĚHEM
6. 7. – ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU
14. 7. – JAVORY & HRADIŠŤAN
15. 7. – JAVORY & HRADIŠŤAN
17. – 18. 7. – JÓGA KEMP
23. – 25. 7. – SPOLUFEST CAMP
2. 8. – NO NAME
3. 8. – NO NAME
5. 8. – S PYDLOU V ZÁDECH
6. 8. – OLDIES PARTY
12. 8. – HRDINOVÉ
19. 8. – ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ
24. 8. – SATURNIN
26. 8. – SEX NOCI SVATOJÁNSKÉ
31. 8. – BEN & MATEO
2. 9. – LOLLIPOPZ
 
1. 7. • BENÁTKY POD SNĚHEM - divadelní představení
Brilantní situační komedie o pozvání na večeři a zmatení jazyků.
Jedni mají před svatbou, druzí možná před rozchodem. Společné setkání může ale všechno převrátit. Jedno malé nedorozumění vede až k absurdním situacím...
 
Hrají: Patricie: Veronika Arichteva
Christophe: Mira Nosek
Nathalie: Lucie Štěpánková
Jean-Luc: Filip Cíl
 
6. 7. • ZLOČIN V POSÁZAVSKÉM PACIFIKU – Sedmihorské léto 2021
Oblíbený hudební retro-kus poprvé na Sedmihorském létě! Osvědčená autorská dvojice režiséra Ondřeje Havelky a scénáristy Martina Vačkáře, která spolu vytvořila řadu úspěšných inscenací, se ve své nové hudební retrokomedii zabývá módním fenoménem třicátých let – světem trampingu. Jde o střet svobodymilovných trampů s pražskou smetánkou. Zatímco zlatá mládež se potácí ve stinných údolích továrnického života, smetánku slíznou milovníci posázavských roklí. Nebo naopak...?
 
Hrají a pějí:  Ondřej Havelka, Jaroslava Kretschmerová, Rozálie Havelková, Petr Halíček, Vojtěch Havelka, Petr Bucháček, Martin Zbrožek, Miroslav Babuský, Jakub Šafr a další
 
14. 7. a 15. 7. • Jiří Pavlica a Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi a Javory Beat
Dvě hudební legendy na jednom pódiu! Zazní oblíbené hity i písně nové i nová hudební aranžmá! Těšte se na plné obsazení kapel, které zahrají jak samostatně, tak hlavně společně!
 
Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat  na jednom pódiu.
 
Není třeba zdůrazňovat, že obě tato tělesa patří mezi stálice české hudební scény. Svými písněmi přinášejí radost posluchačům už více než padesát let a za tu dobu s nimi spolupracovala řada hudebníků a zpěváků. Jiří Pavlica, který dnes stojí v čele Hradišťanu, byl dokonce po nějakou dobu členem skupiny Javory. Ale existují další svorníky, především je to charakter a obsah písní, dále jejich melodika a inspirační zdroje a v neposlední řadě je to také lidský aspekt - vlídný a upřímný přístup k posluchačům. Přijďte si na Sedmihorské léto užít speciální program, ve kterém se kapely představí nejen samostatně, ale především ve společné části. Zazní oblíbené hity i písně nové i nová hudební aranžmá. Pokud si chcete vychutnat tento mimořádný zážitek, neváhejte s koupí vstupenek!
 
17. – 18. 7. – JÓGA KEMP V ČESKÉM RÁJI
Relax, jóga, zajímavé osobnosti, přednášky… víkend plný pohody v zahradě Penzionu Recall pod hradem Trosky. www.jogakempvceskemraji.cz, www.penzionrecall.cz
 
23. – 25. 7. – SPOLUFEST CAMP
Tři dny alternativní hudby, jídla, pohybu a inspirace
 
2. 8. a 3. 8. • NO NAME - Sedmihorské léto 2021
No Name jedna z nejoblíbenějších slovenských stálic přijíždí na Sedmihorské léto! Šestičlenná slovenská pop-rocková skupina založená 26. srpna 1996 v Košicích. Ve stejný den kapela zvítězila v místní soutěži Košický zlatý poklad '96. Zakládajícími členy byli Viliam Gutray a trojice bratrů Timkových – Igor, Roman a Ivan. Opravdový průlom přišel až v roce 2000 s albem Počkám si na zázrak a to především díky písním “Ty a Tvoja sestra” a “Žily”. Následovaly úspěšné desky Oslávme si život, Slová do tmy a Čím to je...
Těšte se na nadupaný koncert plný hitů! No name poprvé na Sedmihorském létě!
 
5. 8. • S PYDLOU V ZÁDECH - Sedmihorské léto 2021 
Legendární Josef Dvořák se vrací na Sedmihorské léto!
Nenechte si ujít skvělé divadelní představení S Pydlou v zádech
 
Hrají:
voják, holič:Josef DVOŘÁK
královna: Markéta HRUBEŠOVÁ
mladý král: Rostislav TRTÍK
komorník: Karel GULT alt. Jiří VEIT
učitelka, bába: Dagmar SCHLEHROVÁ
 
6. 8. • OLDIES PARTY - české a světové hity, které nehasnou
Taneční retro večer s velkoplošnou projekcí a hudbou od 60. do 90. let. Moderaci a vstupy bude mít na starost známý a oblíbený zpěvák, bavič, imitátor a moderátor Vladimír Hron, o hudební mix se postará DJ Harry.
 
12. 8. • HRDINOVÉ - Sedmihorské léto 2021 
Skvělá komedie s ještě skvělejšími herci Petrem Kostkou, Jaroslavem Satoranským a Miroslavem Vladykou. Tři veteráni z první světové války, Gustav, René a Fernand, spolu žijí v domově důchodců – pravidelně se setkávají na terase svého současného útočiště, vzpomínají na svou minulost a popichují se, aniž tuší, že největší bitva jejich života je teprve čeká.
 
Hrají:
Gustav: Petr Kostka
René: Jaroslav Satoranský
Fernand: Miroslav Vladyka
 
19. 8. • ÚHLAVNÍ PŘÁTELÉ - Sedmihorské léto 2021 
Svěží francouzská komedie o tom, jak snadné je narušit dlouholeté přátelství… aneb Co způsobí neopatrné zacházení s mobilem při cestě autem na návštěvu nejlepších přátel.
 
Hrají:
Carol: Tereza Kostková
Marie: Nela Boudová
Charles: Karel Zima
Pierre: Bronislav Kotiš
 
24. 8. • SATURNIN – Sedmihorské léto 2021
Swingová groteska pro celou rodinu na motivy slavného humoristického románu Zdeňka Jirotky. Hudební féerie Ondřeje Havelky a Martina Vačkáře za živého doprovodu nezaměnitelného orchestru Melody Makers, s předními pražskými herci a v režii Ondřeje Havelky, se dávno stala legendou. A legendární je také stejnojmenná kniha, která královsky baví už několik generací svým mistrným suchým humorem, nadsázkou, vybroušeným stylem a krásnou absurditou situací, do nichž dostává své okolí svérázný a za všech okolností dokonalý sluha Saturnin. Přijďte se nechat ovanout noblesní atmosférou 30. let minulého století…
 
Námět: Zdeněk Jirotka
Scénář: Martin Vačkář & Ondřej Havelka
Hudební dramaturgie a režie: Ondřej Havelka
Osoby a obsazení:
Saturnin : Šimon Pliska
Leopold: Vasil Fridrich
Dědeček: Jaroslav Vlach
Teta Kateřina: Jitka Smutná
Milouš a Pepík: Vojtěch Havelka
Barbora: Rozálie Havelková
Dr. Vlach a Dr. Zajíček: Martin Zbrožek
Kukačka:Miroslav Lacko & orkestr Melody Makers Ondřeje Havelky!
 
26. 8. • SEX NOCI SVATOJÁNSKÉ – Sedmihorské léto
Skvělá komedie Woody Allena vznikla podle stejnojmenného filmu. Jedná se o zábavnou a přitom rafinovanou hru o lásce a sexu, nejrůznějších vášních, předsudcích, a v neposlední řadě také o manželských trampotách. Jednoho letního dne se do vily ukryté v idylických lesích sjede nesourodá společnost: poněkud potřeštěný vynálezce Andrew řešící svou sexuální frustraci vymýšlením prapodivných vynálezů a jeho půvabná manželka Adriana zde přivítají geniálního, ale zdánlivě úzkoprsého filozofa Leopolda a jeho nastávající manželku, ve všech směrech okouzlující Ariel. Již tak dosti třaskavou směs doplní ještě záletný a bezuzdně milující lékař Maxwell a jeho skutečně v ničem nekomplikovaná přítelkyně Dulcy. Brzy je jasné, že název hry, odkazující kromě jiného k nejhranější Shakespearově komedii, není zvolen náhodou …
 
Hrají:
Andrew: Václav Kopta
Adriana: Barbora Munzarová
Leopold: Jaromír Meduna
Ariel: Máša Málková
Maxwell: Radek Zima
Dulcy: Sarah Haváčová / Sandra Černodrinská
 
31. 8. • BEN & MATEO
Nový fenomén na domácí hudební scéně, chlapecké duo Ben & Mateo vyráží na svou první Tour. Součástí je i vystoupení na Sedmihorském létě 2021. Těšit se můžete na spoustu nových písniček z prvního připravovaného alba.
 
K dispozici je také velmi omezený počet vstupenek MEET & GREET, které kromě vstupu na koncert umožňují i vstup na uzavřené setkání s Benem a Mateem. V rámci vstupného máte možnost setkat se osobně s kluky na autogramiádě a fotogramiádě. Podpis karta je v ceně a bude předána na autogramiádě.
 
Rodič může doprovodit dítě na Meet & Greet s běžnou vstupenkou.
 
2. 9. • LOLLIPOPZ
Můžete se těšit na nový program, na velkou, barevnou a zábavnou hudební show, jejíž součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb, ale i písničky úplně nové z alba teprve připravovaného.
 
GPS:50,561104 15,199944
Autor článku: kardy
Sedmihorské léto 2021, fotografie 1
Kraj: Liberecký kraj
Město: 511 01 Karlovice
Místo: Sedmihorské léto Sedmihorky 10
Kontakt:
Pořadatel: Sedmihorské léto Sedmihorky 10 511 01 Karlovice
Tel.: +420 774 499 935
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Dominikánská republika, Punta Cana
29. 9. - 7. 10.
37.298 Kč - 7 %
Rakousko, Katschberg
5. 10. - 18. 10.
25.440 Kč - 8 %
Itálie, Sicílie
16. 10. - 23. 10.
10.623 Kč - 6 %
Kypr, Agia Napa
23. 9. - 7. 10.
30.772 Kč - 7 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy