Vimperský Frňák 2019

 
Datum akce: - Začátek: 16:00
Vimperský Frňák se řadí mezi festivalové stálice šumavské kulturní scény. V průběhu posledních šesti let se na vimperských „prknech, co znamenají svět“ vystřídala celá řada divadelních souborů a hudebních kapel nejen z nejbližšího okolí , ale také z Prahy, Příbrami nebo Plzně. 
 
Daří se nám propojovat svět začínajících a amatérských uskupení s těmi profesionálními, dětská představení s těmi „pro dospělé“ i alternativnější a moderní hudební styly. To činí z Frňáku multižánrovou zábavu pro všechny, kteří si chtějí užít dva červencové dny na čerstvém vzduchu a ve skvělé společnosti,“ popisuje akci Jan Švehla, předseda pořádajícího spolku Berit. 
 
Festival si od začátku zakládá na pohodové a přátelské atmosféře. Všechna představení si mohou návštěvníci užít i z lehátka v odpočinkové zóně, letmým očkem při tom sledovat své ratolesti, hrající si v dětském koutku, a na závěr si odnést i památku v podobě krásné fotografie. 
 
Brány areálu letního kina se otevřou v pátek v 16 hodin a v sobotu ve 14 hodin. Kompletní program zveřejňuje Berit postupně na Facebooku a Instagramu vimpersky.frnak. Na místě budou k dispozici také tradiční „frňákovské noviny“, které provedou návštěvníky oběma dny a blíže představí jednotlivé účinkující. Vstupné dobrovolné.
 
 
 
 
Autor článku: shsberit
Vimperský Frňák 2019, fotografie 1
Kraj: Jihočeský kraj
Město: Vimperk
Místo: Letní kino Vimperk
Kontakt:
Pořadatel: SHŠ Berit
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Zanzibar, Nungwi
31. 10. - 9. 11.
34.280 Kč - 6 %
Dominikánská republika, Punta Cana
13. 11. - 21. 11.
38.900 Kč - 49 %
Řecko, Athény
24. 10. - 27. 10.
18.416 Kč - 25 %
Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal
15. 11. - 22. 11.
22.790 Kč - 11 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy