Zábava za půlku v Premium Outlet Prague Airport

 
Datum akce: - Začátek: 10.00

 

 

 

POP Airport startuje kampaň „Zábava za půlku“! O co jde? V rámci této akce mohou zákazníci získat slevu na vstupné na nejmodernější virtuální realitu v Evropě Dinosauři VR a užít si tak unikátní zážitkovou hru za poloviční cenu ve výši 225 Kč. Slevu lze využít po registraci do zákaznického klubu My POP a hru pak navštívit každý všední den od pondělí do pátku po celý říjen. Hra probíhá na hrací ploše o 200 metrů čtverečních a v jednu chvíli se mohou zúčastnit maximálně 4 účastníci. Hráči mají díky tomu dostatečné rozestupy a samozřejmostí je i dezinfekce celého prostoru po každé hře. 

A co na Vás čeká? Během špičkové zážitkové hry zažijete dinosaury jako nikdy předtím!

Nasadit na záda batoh s počítačem, virtuální brýle na oči a během vteřiny se vydat o 80 milionů let zpět do minulosti. Dechberoucí virtuální realita vám umožní poprvé v životě se tváří v tvář setkat s největšími giganty, kteří kdy chodili po naší planetě. Pocítíte, jak se vám třese země pod nohama, když kolem prochází některý z ankylosaurů, triceratopsů a pteranodonů a zažijete až příliš blízké setkání s obřím tyranosaurem Rexem. Možná ucítíte i jeho dech, ale zcela určitě se ho dotknete nebo on vás? Utéct před ním můžete na kluzáku, na kterém se při poryvu větru proletíte nad vodopádem, sopkou a celou pravěkou džunglí. Prohlédnete si tak krajinu druhohor, každý strom a rostlinu, a třeba si pořídíte selfie s některým z dinosaurů, pokud budou chtít. Kromě toho budete také objeviteli a když budete mít štěstí, najdete v džungli úplně nový druh prehistorického tvora, o kterém ani vědci přesně neví, jak vypadá.

Hra virtuální reality Dinosauři VR nabídne hráčům nečekaný vhled do džungle z období druhohor, skrz kterou se prochází. Umožní jim detailně si prohlédnout ráz tehdejší krajiny a na vlastní oči a možná i kůži zažít již vymizelý svět společně s jeho obyvateli. Procházka džunglí ovšem není jen obyčejnou procházkou. Každý hráč má za úkol objevit stopy legendárního dinosaura a přijít na kloub jeho původní podobě, kterou se i vědci marně snaží celá desetiletí bez úspěchu odhalit. Podaří se to některému z hráčů, který během své cesty nasbírá potřebné množství indicií a odhalí tak celou identitu tohoto zatím tajného dinosaura?

Celá hra trvá 25 minut a odehrává se v herní aréně o rozloze 200 metrů čtverečních, což umožní hráčům opravdovou volnost pohybu. Hra je určena pro všechny od 8 let věku, zúčastnit se může i skupina o 4 hráčích najednou. Celou hrou provází virtuální průvodce, jehož pokyny hráči plní.

Akci Zábavu za půlku a snížené vstupné získá jednoduše každý po registraci do zákaznického klubu My POP. To přinese nejenom slevu na virtuální hru Dinosauři VR, ale i další extra výhody, které zákaznický program pražského outletu přináší. Vstup na hru lze uplatnit každý všední den po celý říjen.  Více informací, včetně možnosti registrace, najdou zájemci na webu: https://www.pop.cz/cs/sleva-dino.

Autor článku: Agentura
Zábava za půlku v Premium Outlet Prague Airport, fotografie 1
Kraj: Středočeský kraj
Město: Praha
Místo: Ke Kopanině 421, Tuchoměřice
Kontakt:
Pořadatel: Premium Outlet Prague Airport
Tel.: 702 222 433
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Tunisko, Sousse
24. 12. - 31. 12.
12.990 Kč - 24 %
Zanzibar, Pingwe
6. 12. - 15. 12.
35.826 Kč - 7 %
Itálie, Tonale/Ponte di Legno
9. 12. - 16. 12.
7.740 Kč - 14 %
Kanárské ostrovy, Tenerife
4. 12. - 18. 12.
29.600 Kč - 8 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy