Závěrečný koncert Letní hudební akademie Kroměříž a festivalu Hudba v zahradách a v zámku

 
Datum akce: - Začátek: 18:00
Dvě kroměřížské hudební události spojí v sobotu 24. srpna 2019 v 18 hodin koncert ve Sněmovním sále zdejšího Arcibiskupského zámku. Závěrečný koncert LHAK & festivalu Hudba v zahradách a zámku představí orchestr Moravští komorní sólisté a vybrané absolventy letošního ročníku Letní hudební akademie Kroměříž. Diriguje a koncertem provází dramaturg festivalu a zároveň umělecký ředitel akademie Tomáš Netopil.

Koncert je součástí bohatého doprovodného programu akademie, který byl připraven pro zájemce z řad veřejnosti a zahrnoval koncerty i besedy s hudebními osobnostmi.

Vstupenky v ceně 400 Kč (zlevněné pro děti, studenty a seniory za 300 Kč) je možné zakoupit v Domě kultury Kroměříž nebo online.

Letní hudební akademii Kroměříž založil dirigent Tomáš Netopil, letos se ve dnech 18.-24. 8. koná její druhý ročník. Projekt je určený studentům konzervatoří, vysokých škol a mladým umělcům a nabízí jim jedinečnou příležitost rozšířit si obzory pod vedením lektorů z řad špičkových českých umělců, možnost setkávání a sdílení zkušeností a rozvoj nejen v hudební oblasti.

 

Autor článku: s_kolarikova
Závěrečný koncert Letní hudební akademie Kroměříž a festivalu Hudba v zahradách a v zámku, fotografie 1
Kraj: Zlínský kraj
Město: kroměříž
Místo: arcibiskupský zámek
Kontakt:
Pořadatel: academy
Tel.: 602 576 870
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Itálie
27. 6. - 4. 7.
4.552 Kč - 13 %
Česká republika, Západní Čechy
4. 6. - 9. 6.
6.410 Kč - 14 %
Slovensko, Jižní Slovensko
6. 6. - 11. 6.
8.978 Kč - 10 %
Maďarsko
8. 6. - 9. 6.
2.870 Kč - 7 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy