AMARRADERO apartmány - Roatan

 

Ubytování na karibském ostrově Roatan

Naše apartmány jsou Vám zázemím pro každodenní výlety po celém ostrově Roatan a jeho okolí. Apartmány, které nabízíme, splňují nároky Evropana na kvalitu ubytování. Nejsou to luxusní apartmány, ale je to čisté a komfortní ubytování, kde můžete načerpat síly po náročném dni. V apartmánech jsou plně vybavené kuchyně, čistě povlečená postel a koupelna se sprchou. Skutečnou třešničkou je prostorná terasa, kterou si zamilujete. Amarradero apartmány jsou v Czech Village na Roatanu, která nabízí další výhodu před ubytováním kdekoliv jinde na ostrově. Jde o bezpečnost. Czech Village je 24hodin denně střežena hlídačem a ostrým psem. Roatan je ve srovnání s Hondurasem a celou Středí Amerikou klidný a bezpečný, přesto nenecháváme nic náhodě. Czech Village má ideální polohu uprostřed ostrova, odkud se dají podnikat výlety na obě strany. Nenabízíme služby hotelových resortů, nabízíme místo, které se Vám stane domovem po dobu Vašeho pobytu na Roatanu. Fandíme ekoturistice, proto nenabízíme stravu, ale rádi Vám dáme tipy, kde se najíst u místních a tak je podpořit. Pokud se Vám zrovna nikam nechce, máte možnost si uvařit sami, nebo skočit do hospody v Czech Village, kde vaří šikovná paní Jitka, někdy s pomocí Tyrah, jejíž děti jsou v Czech Village všudypřítomné. Apartmány Amarradero asi nepotěší vyznavače all inklusive v Egyptě, nebo Tunisu. Našimi klienty jsou ti, kterým ubytování v resortech nevyhovuje, ti kteří vyhledávají aktivní dovolenou, svobodu, pohodu a romantiku, krásnou přírodu.

Ubytování nabízíme ve dvou apartmánech, v každém o velikosti přes 30 m2 s prostornou terasou lákající k bezstarostnému lenošení v houpací síti, nebo přátelskému hovoru  s přáteli. K posezení je na terase k dispozici masivní zahradní nábytek. Na terase nechybí krmítko pro kolibříky, abyste mohli sledovat jejich krásu. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, stropními větráky, lednicí s mrazákem na nezbytnou výrobu ledu, plynovým sporákem s troubou, kuchyňskou linkou od místního velmi zručného truhláře.

V ložnici je pohodlná postel typu queen, v koupelně sprchový kout, umyvadlo a wc.  Oba apartmány mají patrně nejlepší výhled v Czech village na moře. Východy slunce se stanou nezapomenutelným zážitkem. Budou tím, co vás přinutí vstát a pozorovat vycházející slunce a probouzející se ostrov. Ubytování v Czech village v sobě spojuje pohodlí a hygienické návyky na které jste zvyklí z Evropy, se svobodou a atmosférou jakou si pamatujete z dětství na venkově o prázdninách u prarodičů. Zpěv ptáků a kokrhání kohoutů v Oak ridge ve vedlejší zátoce budou tím, na co budete dlouho vzpomínat, stejně jako na večery v síti se skleničkou v ruce, kdy vaši celodenním sluněním rozpálenou pokožku bude osvěžovat příjemná mořská bríza.

Parkování je možné před domem. Momentálně pracujeme na výsadbě zahrádky kolem právě dostavěného domu, aby jste si v jeho bezprostřední blízkosti mohli vychutnat krásu tropických květů. Sterlizie, zázvor, orchideje, ibišky, stejně jako ovocná zahrádka s banánovníky a papájou.

Apartmán NEGRO

Inspirací při realizaci apartmánu NEGRO nám byly pirátské příběhy, které provázejí celou historii Roatanu. Tento apartmán je laděn do tmavých odstínů, evokuje tak pirátskou loď. Je zrcadlově obrácenou kopií apartmánu BLANCO, který je v druhé polovině domu Oba apartmány jsou propojeny prostornou krytou terasou, vhodnou pro přátelské posezení.

Apartmán NEGRO je velký 30m2, ideální pro dvě osoby, kterým poskytne dokonalé zázemí po dobu jejich dovolené. V obývacím pokoji je možné spát na přistýlce. Pro větší komfort a pohodu však doporučujeme čtyřčlenným skupinám pronájem obou apartmánů. V apartmánu jsou stropní větráky a klimatizace, kterou však není třeba používat díky dobré poloze domu. Dům je perfektně provětráván příjemným mořským vánkem, který téměř stále vane od zátoky. Součástí vybavení apartmánu je dále plně vybavená kuchyně s lednicí a mrazákem. Plynový sporák a trouba, kávovar na překapávanou kávu, toaster. V každém apartmánu je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Na terase je zahradní nábytek z masivního teaku a v každém rohu houpací síť, která je velmi příjemným místem pro relax.

87 USD na den za celý apartmán

U dlouhodobých pronájmů nad 1 měsíc sleva 40%

každý apartmán je vybaven dvojlůžkem + možnost přistýlky pro dvě osoby

Apartmán BLANCO

Apartmán BLANCO je jak již jeho jméno napovídá bílý v jemných pastelových odstínech barev Karibiku. Je zrcadlově obrácenou kopií apartmánu NEGRO, který je v druhé polovině domu Oba apartmány jsou propojeny prostornou krytou terasou, vhodnou pro přátelské posezení.

Apartmán BLANCO je velký 30m2, ideální pro dvě osoby, kterým poskytne dokonalé zázemí po dobu jejich romantické dovolené. V obývacím pokoji je možné spát na přistýlce. Pro větší komfort a pohodu však doporučujeme čtyřčlenným skupinám pronájem obou apartmánů. V apartmánu jsou stropní větráky a klimatizace, kterou však není třeba používat díky dobré poloze domu. Dům je perfektně provětráván příjemným mořským vánkem, který téměř stále vane od zátoky. Součástí vybavení apartmánu je dále plně vybavená kuchyně s lednicí a mrazákem. Plynový sporák a trouba, kávovar na překapávanou kávu, sendvičovač. V každém apartmánu je koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Na terase je zahradní nábytek z masivního teaku a v každém rohu houpací síť, která je velmi příjemným místem pro relax.

87 USD na den za celý apartmán

U dlouhodobých pronájmů nad 1 měsíc sleva 40%

každý apartmán je vybaven dvojlůžkem + možnost přistýlky pro dvě osoby

 

Základní informace

Kapacita zařízení:8 osob
Cena:0 - 0 Kč
Domácí zvířata:ne
Klidné prostředí:ano
Bezbariérový přístup:ne
AMARRADERO apartmány - Roatan, fotografie 1
AMARRADERO apartmány - Roatan, fotografie 2AMARRADERO apartmány - Roatan, fotografie 3AMARRADERO apartmány - Roatan, fotografie 4
  • Zobrazit fotogalerii
Adresa:Ostrov Roatan
Země:Honduras
Kontakt:
+420 734 578 173Tip: nezapomeňte zmínit, že jste ubytování našli na webu sematam.cz
GPS: 16°22'59.880"N, 86°24'0.000"W
 

Výlety v okolí

Vzdálenost: 0 km
Ostrov Roatan je malý kus pevniny, jako každý jiný ostrov. Ostrov Roatan je však ostrov, který leží poblíž středoamerického Hondurasu v Karibském zálivu. Je hlavním ostrovem skupiny ostrovů Bay Islands, neboli ostrovů zátoky.  Ostrov Roatan je bezp... více
 
Měsíčník SEM&TAMProlistujte on-line!

Newsletter

Buďte informováni o novinkách z našeho portálu SEM a TAM

Vybrané zájezdy

Dominikánská republika, Punta Cana
25. 8. - 2. 9.
38.447 Kč - 17 %
Kypr, Protaras
26. 8. - 9. 9.
42.738 Kč - 7 %
Rakousko, Kaprun / Zell am See
15. 8. - 20. 8.
11.937 Kč - 20 %
Chorvatsko, Makarská riviéra
30. 8. - 5. 9.
17.056 Kč - 20 %

Všechny zájezdy

Pro majitele ubytování | NÁVOD - ubytování | Statistiky návštěvnosti | Podpořte nás | Partneři | Reklama | Kontakt | Odkazy